Charger78vyras36m.AnaheimJAVUžblokuotiAtblokuoti narįPrisijungta prieš 1 metus
"Esu laisva(-s) ir ieškau moters, bendravimui."
 1/1
Atrašo tik į labai originalius laiškus.
Paklausk manęs!
Paklausk manęs!
Ožiaragis
Kokie bebūtų racionalūs ir blaiviai mąstantys ožiaragiai, bet jie gali per vieną sekundę taip stipriai susižavėti ir įsimylėti priešingos lyties atstovą, kad paskui net patys tuo stebisi. Nepaisant to, kad šio ženklo atstovai vertina pastovumą, ramų charakterį ir ištikimybę tradicijoms, tačiau gana dažnai jo įsimylėjimo objektas būna visiškai priešinga asmenybė. Be to, šio ženklo atstovams nėra būdingas dvylipumas, todėl labai retai vienu metu turi ir sutuoktinį, ir meilužį. Nors ožiaragiai iš esmės stengiasi sukurti šeimą kaip galima vėliau, išgyvenę kelis meilės romanus. O kiti ilgainiui praranda susidomėjimą seksualiniu gyvenimu.

Seksualiniuose santykiuose šio ženklo atstovai linkę laikytis tradicijų ir jeigu svajoja patyliukais apie drąsius eksperimentus, greičiausiai, niekada tai neprisipažintų ir juo labiau nerealizuotų. Ožiaragis savo sekso partnerį greičiau stebina ištvermingumu nei širdingumu, bet užtat jiems netrūksta švelnumo.

Trumpas romanas su Ožiaragiu gali būti įdomus nebent žvelgiant tik iš seksualinės pusės. Nes gražiai ir ilgai draugauti, rodyti dėmesį, skubėti į pasimatymus mėnesienos šviesoje – ne jų stichija. Užtat šio ženklo žmonės pasižymi jausmų pastovumu ir stabilumu. O su tais, kuriais Ožiaragis pasitiki, jis pamiršta savikontrolę ir tampa žavingu, žaismingu ir nerūpestingu.

Norėčiau šių dovanėlių:

1219161162
Norėtum susitikti su juo?