cornchimezievyras5cm.49m.LowakeJAVUžblokuotiAtblokuoti narįPrisijungta prieš 2 metai
"Esu laisva(-s) ir ieškau moters, bendravimui."
 1/1
Atrašo dažnai
Paklausk manęs!
Paklausk manęs!
Svarstyklės
Žavingi, besišypsantys ir labai patrauklūs. Šio ženklo atstovai lengvai pakeri aplinkinius, tačiau patys sunkiai susižavi. Jie gana išrankūs partneriams, todėl niekada nepuola pirmam pasitaikiusiam į glėbį. Net ir tada, jei įsimyli, neskuba į lovą. Nepaisant to, Svarstyklės tiesiog spinduliuoja seksualumu, o tai tik dar labiau traukia vis naujas ir naujas meilės aukas.
Svarstyklių erotinis gyvenimas – tikras meno kūrinys: jie moka mėgautis viskuo, ką duoda seksualiniai santykiai, bet tuo pačiu jie neskuba atsiduoti vien aistrai. Kartais Svarstyklės gali užmegzti net kelis romanus vienu metu, tačiau ne iš pasileidimo ar ištvirkimo, o norėdami išsirinkti sau labiausiai tinkamą partnerį. Taip pat Svartyklės neatsisako intymių santykių net ir tada, jei jausmai beviltiškai užgęso. Su jiems būdingu atkaklumu, atranda argumentų, įrodančių, kad nereikia skubėti išsiskirti net ir su kažkada mylėtu žmogumi.

Be to, šio ženklo atstovai pagal savo prigimtį nėra grubūs, todėl stengiasi nesuteikti skausmo net ir tiems, kurių nebemyli.
Nepaisant to, Svarstyklėms netrūksta nesėkmių meilės fronte. Gal būti ir dėl to, kad šio ženklo atstovai dažnai svąrsto, abejoja ir dvejoja. Tačiau šio ženklo žmonėms galima pavydėti sugebėjimo neimti į galvą nusivylimų neišsipildžiusių lūkesčių. Todėl jie gana lengvai ir paprastai atranda glėbį, kur gali nusiraminti.

Norėčiau šių dovanėlių:

1988162
Norėtum susitikti su juo?