smitty7040vyras6cm.41m.ColumbusJAVUžblokuotiAtblokuoti narįPrisijungta prieš 2 mėn.
"Esu laisva(-s) ir ieškau moters, realiems pasimatymams, kūniškiems malonumams, bendravimui."
 1/2
Atrašo dažnai
Paklausk manęs!
Paklausk manęs!
Vandenis
Įsimylėję Vandeniai – tampa ne tik romantiški, bet ir labai seksualūs. Šio ženklo atstovai renkasi partnerius dažniausiai tarp tų, kuriems jie „vienodai šviečia.“ Jėgų užkariaujant neprieinamą tvirtovę atsiranda net ir ne itinseksualiai aktyviems šio ženklo atstovams. Lengvas laimikis Vandenių nedomina. Užtat jie sugeba pademonstruoti ne tik savo žavesį, bet ir įvairius seksualinio pobūdžio sugebėjimus, norėdami užkariauti neabejingo jam ar slystančio iš rankų priešingos lyties dėmesį.

Vandenis paprastai daro gerą įspūdį tarp seksualiai aktyvių žmonių, tačiau jį patį intymi gyvenimo sfera daugiau domina teoriškai nei praktiškai. T.y. jam pirmoje vietoje intelektualinis bendravimas, o ne fizinis, kad galėtų ilgam prisiminti ilgus pokalbius apie gyvenimą, o ne stiprios aistros akimirkas. Todėl Vandenis - šiaip sau meilužis. Nebent aktyvi partnerė paimtų vadžias į savo rankas ir pakoreguotų jo seksualumą.

Nors pagal Vandenio elgesį lovoje sunku spręsti, patenkintas jis savo partnere ar ne, nes gana dažnai ir jis pats to nežino. To ženklo žmonėms neverta kalbėti, kad meilėje jie nepakeičiami, nes vandeniai įsitikinę, kad jie – ypatingi, nepakartojami ir unikalūs. Vandenis vertina grožį, tačiau šio ženklo žmonės linkę priimti partnerį tokį, koks jis yra.

Apie mane

Rodyti

Man patinka

Rodyti

Norėčiau šių dovanėlių:

12154161

Įveskite savo el.paštą ir gausite slaptažodžio pakeitimo nuorodą.