Saulėtoji9moteris168cm.48m.KlaipėdaLietuvaUžblokuotiAtblokuoti narįPrisijungta prieš 1 metus
"Esu laisva(-s) ir ieškau vyro, rimtiems santykiams, bendravimui."
 1/1
Atrašo tik į labai originalius laiškus.
Paklausk manęs!
Paklausk manęs!
Skorpionas
Skorpionų seksualinis gyvenimas labai nevienodas. Ankstyvoje jaunystėje jie tausoja save ir tenkinasi platoniškos meilės vaisiais. Tačiau vyresniame amžiuje paprastai demonstruoja sukauptą patirtį, bet ne visada pozityviai. Tačiau šio ženklo atstovai tiesiog magiškai traukia kitus, amžinai ištroškę meilės ir kartais taip seksualiai atsipalaiduoja, kad atsiduria ties palaidumo ar ištvirkėliškumo riba.

Tačiau nors šio ženklo atstovai ir aukštai vertina erotinę palaimą, bet orumas ir savigarba vis dėlto būna stipresnė. Todėl kai kuriais atvejais Skorpionas gali susilaikyti nuo kūniškų pagundų, jei galvoja, kad tai jiems bus naudinga karjeros požiūriu. Įdomu tai, kad pasiūlymus susitvarkyti savo gyvenimą per lovą skorpionai dažnai kategoriškai atmeta, nors vėliau savo viduje dėl to gali ir gailėtis.

Net atsisakydamas pilnavertiškų santykių, Skorpionas nenustoja žavėti ir atkreipti į save dėmesį vis naujus ir naujus sekso partnerius. Šio ženklo žmonių patrauklumas stiprus iš prigimties, todėl labai dažnai tiesiog neįmanoma prieš juos atsilaikyti. Be to, skorpionai sugeba išsirinkti sau tik patrauklius, įdomius ir protingus partnerius. Jie išskleidžia savo kerus labai plačiai. Nors tai kartais neigiamai atsiliepia jų reputacijai.

Beje, trumpalaikis romanas su Skorpionu daugumai jo partnerių būna vienas ryškiausių jų gyvenimo įvykių. Kadangi šio ženklo žmonėms nestinga išradingumo ir žaismingumo ne tik lovoje, bet ir užkariaujant priešingos lyties atstovo širdį.

Apie mane

Rodyti

Man patinka

Rodyti
Norėtum susitikti su ja?