tomusitasvyras22m.ŠilutėLietuvaUžblokuotiAtblokuoti narįPrisijungta prieš 20 val.
"Esu laisva(-s) ir ieškau moters, realiems pasimatymams, rimtiems santykiams, bendravimui."
123 draugai
Atrašo dažnai
Paklausk manęs!
Paklausk manęs!
Mergelė
Jaunystėje šio ženklo atstovai išsiskiria idealistiniu požiūriu į pasaulį ir dažniausiai ieško vienintelės savo gyvenimo meilės. Todėl jiems būdinga ištikimybė labiau nei kitų Zodiako ženklų atstovams. O kaip pradeda aktyviai seksualiai gyventi, nelinkę girtis savo pasiekimais meilės fronte ir iš šalies atrodo vos ne šventuoliai, nei yra iš tikrųjų.

Mergelės išrinktasis gali ir neįtarti, kad jam skiriamas ypatingas dėmesys, kadangi šio ženklo žmonės, iš vienos pusės, neskuba atskleisti savo vidinių emocijų, o iš kitos - net ir potencialų partnerį įvertina realiai ir gana skeptiškai. Būtent todėl meilės sferoje šio ženklo žmonėms daugiau būdingi platoniški įsimylėjimai be atsako, nei aistringi romanai. O jei vis dėlto taip atsitinka, Mergelei reikėtų būti labai atsargiai. Kadangi jos gilūs išgyvenimai gali privesti prie tragiškos baigties.

Šio ženklo atstovai, užmegzdami meilės ryšius, paprastai negaili jėgų tam, kad romanas būtų nepriekaištingas visomis prasmėmis. Taip pat ir erotinėje sferoje. Nors būtent ta sferai jų ir ne itin domina. Mergelės negali pakęsti melo. Todėl paprastai būna nuoširdžios su partneriais, todėl to paties tikisi ir iš jų. O jei ne jų pomėgis kritikuoti ar šiaip netaktiškai elgtis, kai įskaudina šio ženklo atstovus, galėtų būti vos ne ideliais partneriais. Mergelė žino, ką reiškia rimti ir ilgalaikiai santykiai, todėl niekada nepainioja jų su atsitiktiniu malonumo gavimu.

Nario pomėgiai ir Like iš Facebook

Shakira

+

Sužinok kas jam dar patinka?

Prisijunk su Facebook ir sužinok kokius bendrus pomėgius turi su tomusitas

Mes niekada nepostinam į FB!

Norėtum susitikti su juo?

Draugai