Pažintys merginoms

Esu vieniša ir ieškau pažinčių

Nesvarbu ar jūs ieškote pažinčių internete ar ne. Esmė yra tame, kad jūs esate vieniša ir jums norisi draugijos. Be to, kai kuriuose visuomenės sluoksniuose ar kultūrose, vieniša moteris ar mergina kartais sukelia neigiamas asociacijas, ypač jei ji vyresnio amžiaus. Nors ir gyvename modernioje visuomenėje, kur visų teisės yra lygios, moterims kartais sunku kažkam prisipažinti, kad ji ieško pažinčių būtent internete. Tikėtina, kad į jas “kreivai” galinčių pažiūrėti skeptikų pakeisti nebus įmanoma. Geriau juos ignoruoti, nepamirštant, kad nauji laikai atveria naujas galimybes. Šiandien populiarėja ne tik internetinės pažintys ir socialiniai tinklai, tačiau viskas tampa mobilu, t.y. persikelia į telefonus. Žmonės naudoja išmaniuosius telefonus, kurie funkcijomis nenusileidžia nešiojamam kompiuteriui. Dėl šios priežasties virtualus pasaulis visad šalia, ir susisiekti su norimu asmeniu visai nesunku, Pažintys internete tampa daug vaisingesnės ir greitesnės, nes žmonės tampa pasiekiami akimirksniu. Štai ekspertų mintys apie tai, kaip rasti meilę internete.


Pažintys internete: atsargumas


Šiandien pažintys internete ir bendravimas jame visai kitoks nei buvo anksčiau. Jis atviresnis, patikimesnis ir žymiai saugesnis. Bet jums vistiek derėtų nepamiršti apie įprastas saugumo priemones, nes tie žmonės, kurie jums meluodavo kai jūs susipažindavote bare ar klube irgi naudojasi internetu. Taigi internetas neišsprendžia visų problemų. Prieš susitikdamos su vyru iš virtualaus pasaulio, pasistenkite apie jį sužinoti kuo daugiau. Tam gali padėti google.lt arba facebook.com, nes didelė tikimybė, kad tas asmuo tikrai turės savo profilį pastarojoje svetainėje, kur praktiškai visi naudoja savo tikrus vardus bei pavardes.
Pažintims internete, kaip ir daugumoje kitų gyvenimiškų sferų galiojam tam tikros taisyklės. Norėdamos sužinoti daugiau peržvelkite šias pasimatymų taisykles. Žinojimas sutaupys laiko, pinigų, o gal ir išgelbės nuo netikusio pasimatymo.
Darykime prielaidą, kad viskas vyksta sklandžiai: jūs turite puikią anketą, susirašinėjate su keliais vyrukais, gal jau turite ir kelis suplanuotus pasimatymus savaitgaliui. Puiku! O kas jei vienas iš tų susitikimų bus toks puikus ir jūs jau susitarsite susitikti antrą kartą? Ar galite per antrą pasimatymą išvaryti jį iš proto, kad jis neatsispirtu trečiam ir ketvirtam? Be abejo galite, štai, pasiskaitykite šiuos patarimus, kurie padės jums sužibėti per antrą pasimatymą.


Pasimatymų taisyklės šiuolaikinėms merginoms


Taisyklių, knygų ir straipsnių apie pasimatymus – milijonai. Nors visi patarimai ir pasiūlymai bemaž vienodai teisingi (suteikia vertingos informacijos), tačiau dažnai vadovaujantis jais, tenka nusileisti vyrui. Štai keletas taisyklių, kurios, tikimės, padės susirasti žmogų, dėl kurio nereikia rautis plaukų nuo galvos. Tik nesupraskite visko pažodžiui, prisitaikykite tik jums tinkamas taisykles.

Jei stengiatės būti mergina, kuri jam patiktų – jis nėra tas vyras, kurio jums reikia.
Tai, be abejo, nereiškia, kad jis jūsų netraukia. Tikrai traukia. Neveltui taksi važiuojate iki jo namų vėlų vakarą, ar stengiatės neužmigti per jo mėgstamą veiksmo filmą. Bet, jei slepiate savo kompaktines plokšteles, kai jis užeina į svečius, ar susilaikote nuo kai kurių pokštų, bei išbraukiate kai kuriuos savo norus – ruošiate save didelei neapykantai, kai nieko tarp jūsų neišeis. O taip ir bus. Jei patiktumėt jam tokia, kokia esate, jis nesikabinėtų prie muzikinio skonio, pokštų.
Jei jam patinkate, nieko nesugadinsit; jei nepatinkate, visvien nepasiseks.
Žodis „nesugadinsi“ apima ir seksą per pirmus pasimatymus, ir pasimatymą merginos iniciatyva ar linksmo video filmuko nuorodą, nusiųstą jam į el. paštą. Jei permiegosite su juo iš karto, šiek tiek rizikuojate. Jei seksas bus nuostabus, galite įsimylėti mažai pažįstamą žmogų. Jei ne, tai nepadės nei jūsų geri santykiai su jo draugais nei jokios kiti patarimai ar gudrybės. Tokiu atveju tiesiog niekada jam nebepatiksite.

Neapgaudinėkite savęs, jei nieko nejaučiate.
Jis nuolat skambina, gražiai elgiasi, rodo daug dėmesio. Bet jūs nieko nejaučiate. Taip būna. Likimas ir potraukis nėra mitas. Nereikia eiti iš proto, ieškant savyje problemos, nes „jis juk toks mielas“. Jei nėra potraukio, per prievartą jis neatsiras.

Jei jaučiatės blogai, greičiausiai tam yra priežastis.
Jūs nesate beprotė. Nereikia savęs kaltinti dėl to, kad jaučiatės blogai Juk nemanote, kad tokia savijauta yra normali. Viskam yra priežastis – raskite ją.

Laikykitės savo nuomonės.
Būkite atvira naujoms pažintims, bet laikykitės savo griežtų standartų, kalbant apie lūkesčius. Jei vyras jus nuvylė nepaskambinęs, pasakykite jam tai ir atsisveikinkite. Neleiskite niekam sakyti, kad jūsų standartai yra per aukšti ir nerealūs. Tiesiog suteikite papildomą šansą vyrui, kuris bent kiek juos atitiko, net jei iš pirmo karto jis nesužavėjo.

Jūs – žvaigždė.
Ne jis. Jei jis to nežino, tai jo problema. Jūs esate pagrindins prizas. Leiskite jam laimėti jus.


Aš jau nebevieniša


Šaunu, jūs kažką radote ir abu esate labai laimingi. Kadangi tai kelionė, kurioje yra laisvos tik dvi vietos, mes jūsų ilgai netrukdysime. Tik keletas patarimų, kuriuos verta prisiminti, kai draugaujate su padaru, vadinamu vyru.
Būtų tikrai nesąžininga, jei nepasidalintume keliais įdomiais dalykais, kuriuos aptikome internete. Kaip ir bet kokiuose santykiuose, taip ir jūsiškiuose bus įvairių tabu temų, tad jei norite šiek tiek daugiau informacijos, kad padidintumėte savo pranašumą, permeskite akimis keletą dalykų, kurių negalima sakyti vyrui.
Artėjame prie įdomesnės temos – lova. Tai taipogi turi būti tik tarp jūsų ir vyro. Tikimės, kad jūs būsite vieni iš tų, kurie apie tai kalbasi ir išbando naujus dalykus. Tačiau, jei vėl norite padidinti savo pranašumą poroje – štai 12 dalykų, kuriuos vyras nori, kad žinotumėte lovoje.
Ir pabaigai. Gana ilgas, tačiau tikimės, jog naudingas straipsnis, apie tai ko gi vyrai ištikro nori moderniuose santykiuose.