victorwillzvyras29m.Los AlamitosJAVUžblokuotiAtblokuoti narįPrisijungta prieš 2 metai
"Esu laisva(-s) ir ieškau moters, bendravimui."
 1/1
Atrašo tik į labai originalius laiškus.
Paklausk manęs!
Paklausk manęs!
Avinas
Šio ženklo atstovai savo seksualinį gyvenimą pradeda paprastai gana anksti. Nepaisant to, Avinas visą gyvenimą išlieka drąsiu eksperimentuotoju nei patyrusiu žinovu intymioje gyvenimo sferoje. Avino aistra visada kvepia gaivumu, išradingumu, todėl šio ženklo žmonės kiekvieną naują partnerį myli kaip pirmą ir jam jis nori būti vienintelis. Be to,iš prigimties Avinui būdingas seksualinis aktyvumas ir ištvermė padeda jiems būti neišsenkančiais sekse.

Tačiau ne tik intymioje sferoje, bet apskritai gyvenime Avinas ieško nuolatinio atsinaujinimo, nori, kad kuo geriau būtų įvertintos jo galimybės. Žavėjimosi ir pagyrimų lavina įkvepia Aviną naujiems seksualiniams žygdarbiams.

Moteris Avinas būna nepaprastai drąsi seksualiniuose eksperimentuose. Tuo tarpu vyras labiau atsargus. Mat jam nėra nieko baisiau kaip patirti fiasko. Tačiau jis nebijo patekti į juokingą ar keblią situaciją, todėl gali pasiūlyti savo širdies damai užsiimti seksu visai nelauktoje vietoje.
Avinas gali išgąsdinti partnerį savo reikalavimais, o paskui nustebinti švelnumu ir dėmesiu. Šios jo savybės nepaprastai derinasi su jo aistringumu, kartais pereinančiu net į agresyvumą.

Norėčiau šių dovanėlių:

121627202
Norėtum susitikti su juo?