Flirtas.lt yra mūsų pažinčių puslapio vizija. Sukūrėme svetainę, kuri padės lengvai ir greitai surasti įvairių bendraminčių, draugų, partnerių ir tuo pat metu linksmai leisti laiką. Kas sakė, kad pažintys negali būti linksmas užsiėmimas?

Mes žinome, kad surasti mielą širdžiai žmogeliuką (tiek realybėje, tiek internete) yra tikrai sunku. Būtent dėl šios priežasties mūsų svetainėje apstu įvairiausių funkcijų ir žaidimukų, kurie padės jums gauti daugiau dėmesio bei padidins šansus sulaukti daugiau žinučių. Stengiamės, kad minimaliomis pastangomis gautumėte maksimalius rezultatus.

Suprantame, kad kartais internetinėje erdvėje atsiranda žmonių, kurie registruojasi į įvairias svetaines su tikslu išlieti savo nepasitenkinimą aplinka, piktybiškai trugdyti kitų bendravimą. Stengiamės sumažinti tokių narių skaičių flirtas.lt Sukūrėme įvairius saugos sprendimus, kurie leidžia identifikuoti piktavalius, drumsčiančius ramybę, ir apriboti jų bendravimą. Tai padidina tikimybę, kad jūsų netrukdys įkyrios vartotojų reklamos ar neturintys ką veikti paaugliai, siuntinėjantys nešvankias žinutes. Tai tik nedidelė Flirtas.lt svetainės dalis. Nesidrovėk, išbandyk! Registracija užtrunka tik kelias sekundes ir ji NEMOKAMA.

Įveskite savo el.paštą ir gausite slaptažodžio pakeitimo nuorodą.